انجام پایان نامه دکتری تمام رشته ها-انجام رساله دکتری

جدید ترین مقالات بیس پایان نامه ، پروپوزال آماده مدیریت ، حسابداری ، رشته های فنی مهندسی را با ما داشته باشید .

سه شنبه 7 مهر 1394

مقاله بیس برای پایان نامه

نویسنده: حسین حسنی   

اولین چالش برای نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری برای رشته های مختلف مانند مدیریت، روانشناسی، حسابداری و سایر رشته ها پیدا کردن مقاله بیس (BASE) پایان نامه می باشد. در برخی موارد دانشجویان نمی توانند در رشته های مختلف مقاله های خوب بیس پیدا کنند، چرا که مقاله خوب که به عنوان بیس برای پایان نامه مثلا رشته مدیریت یا روانشناسی و یا رشته حسابداری بکار می رود باید فاکتورهای لازم مانند جدید بودن، داشتن مدل خوب و فرضیه و حتی در برخی موارد دارای پرسشنامه در برخی رشته ها باشد.
دانشجویان برای دریافت مقاله های بیس برای پایان نامه در رشته و گرایش های مختلف می توانند با مراجعه به بنیاد ملی پژوهش های دانشگاهی ایران (BMPDI)، مقاله خود را به عنوان بیس پایان نامه دانلود کنند. در ابتدا دانشجویان می توانند به طور کامل مقاله اصلی خارجی بیس را به طور رایگان دریافت و حتی چکیده فارسی آن را هم به طور رایگان مطالعه کنند و پس از اطمینان از مناسب بودن مقاله و موضوع به عنوان مقاله بیس پایان نامه، مقاله با ترجمه را هم از سایت دانلود کنند.
تمامی مقالات بیس گذاشته شده در سایت جدید بوده و دارای شرایط لازم یک مقاله بیس خوب بوده و توسط اساتید همان رشته ترجمه شده و در اختیار علاقه مندان با قیمت بسیار پایین قرار گرفته است.

نظرات() 
رامش
چهارشنبه 23 دی 1394 11:44 ق.ظ
سلام من دنبال مقاله بیس در مورد صادرات و واردات أمور گمركی هستم امكانش هست به من كمك كنید؟ سپاسگزارم
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic